Кутии
Кутия Aigo FT418 Black Case mATX 6 x 120 mm A-RGB fans included
47.00 €
/ 91.92 лв.
Спечели 47 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60343
Купи на изплащане
| Производител | Aigo |
| Продуктов код | FT418-6F-BK |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120 mm Side: 2 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm Rear: 1x 120 mm |
| Включени вентилатори | Side: 2 x 120 mm A-RGB Bottom: 3 x 120 mm Reverse A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 157 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 418 x 375 x 280 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!