Кутии
Кутия APNX C1-R Black Case ATX
83.00 €
/ 162.33 лв.
Спечели 83 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53877
| Производител | APNX |
| Продуктов код | C1-R-BK-v1 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 3 x 120 or 2 x 140 mm Отпред: 3 x 120 or 3 x 140 mm Над захранването: 3 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm or 1 x 140mm |
| Включени вентилатори | Front: 120 mm PWM ARGB Fan x 3 Rear: 120 mm PWM ARGB Fan x 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 166 mm |
| Макс. размер видеокарта | 395 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 270mm (с кабелите) |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 280 mm - Отстрани 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 230 x 502 x 464 mm |
| RGB | Да |
| Други | Performance, Right Out of the Box Intuitive Design Turn your airflow up to 11 with eleven total PC fan slots ATX PSU (Including cables, up to 270mm) Designed for High-End Components Internal Cable Management Depth: 40 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
