Кутии
Кутия APNX V1 Black Case ATX
89.00 €
/ 174.07 лв.
Спечели 89 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53874
| Производител | APNX |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front-Right: 120 mm x 3 or 140 mm x 2 or 160 mm x 2 (Max.) Top: 120 mm x 3 or 140 mm x 2 (Max.) Bottom: 120 mm x 3 (Max.) or 140 mm x 2 (Max.) Rear: 120 mm x 1 (Max.) |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 395 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 290 x 485.5 x 500 mm |
| RGB | Не |
| Други | Unique thermal design Form follows function Adjustable motherboard position mechanism Take control of your cooling Redesigned storage bracket GPU structural support Neat and tidy cable management Smart bracket with branding |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
