Кутии
Кутия Arctic Xtender Black Mid-Tower ATX Case 5 x A-RGB Fans PCIe Gen 4 - ACPCC00015A
192.00 €
/ 375.52 лв.
Спечели 192 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 59103
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACPCC00015A |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 2 x 120 mm Стр.Панел: 3 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 x P14 Pro Reverse A-RGB 2 x P12 Pro A-RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 480 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 300 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 240/280/360/420mm Стр.Панел: 240/280/360/420mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 592 x 231 x 529 mm |
| Тегло (kg) | 15.4 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
