Кутии
Кутия Arctic Xtender VG White Mid-Tower ATX Case 5 x A-RGB Fans PCIe Gen 4 riser included - ACPCC00017A
156.00 €
/ 305.11 лв.
Спечели 156 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 58016
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACPCC00017A |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Side: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Rear: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 5 P14 Pro ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 171 mm |
| Макс. размер видеокарта | 482 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 420 mm - Отстрани 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Бял |
| Размери | 529 x 231 x 529 mm |
| RGB | Да |
| Други | Enables vertical GPU installation with a 160 mm PCIe Gen 4 riser cable Five pre-installed fans Compatibility for 120 or 140 mm Fans Supports Two 420 mm Radiators Magnetic Mesh Filters Flexible Mounting for Up to Six Drives Includes Accessory Box 3D Cable Pass-Throughs for Improved Aesthetics Clean Cable Management |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
