Кутии
Кутия ASUS A21 PLUS TG Black - 90DC00H0-B19000
84.00 €
/ 164.29 лв.
Спечели 84 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53395
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90DC00H0-B19000 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 2.5" 2 x 2.5"/3.5" Combo Bay |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 210 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120 mm, 140 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm Отгоре: 120 mm, 140 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!