Кутии
Кутия ASUS A23 Hatsune Miku Edition
99.00 €
/ 193.63 лв.
Спечели 99 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62140
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 210 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отзад: 1x 120 мм Отпред: 1x 120 / 140 / 240 / 280 / 360 мм Отгоре: 1x 120 / 140 / 240 / 280 / 360 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 479 x 220 x 450 мм |
| Тегло (kg) | 7.8 кг |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
