Кутии
Кутия ASUS A32 PLUS TG White 4 x ARGB 120mm Fans - 90DC00S3-B19000
108.00 €
/ 211.23 лв.
Спечели 108 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 60591
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90DC00S3-B19000 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Зад.Панел: 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 285 x 390 x 435 mm |
| Тегло (kg) | 8.1 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
