Кутии
Кутия ASUS PRIME AP303 TG Compact ATX Case White
112.00 €
/ 219.05 лв.
Спечели 112 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 61810
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90DC00V3-B39010 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 1 x 3.5" или 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 360 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Отпред |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 120/240/280/360mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 215 x 425 x 485 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
