Кутии
Кутия ASUS ProArt PA401 Black - Tempered Glass Panel
112.00 €
/ 219.05 лв.
Спечели 112 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66445
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Формат | ATX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 2 x 140 mm Гор.Панел: 2 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 2.5"/3.5" 2 x 2.5'' |
| I/O портове | 1 x HD Audio 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 120/240mm |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
