Кутии
Кутия ASUS ProArt PA401 Wood Edition Beige - Mesh Panel
132.00 €
/ 258.17 лв.
Спечели 132 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 62107
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | ASUS-CASE-PA401-WD-BEIGE |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 mm Гор.Панел: 2 x 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 2 x 2.5"/3.5" Combo Bay |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 315 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Beige |
| Размери | 412 x 225 x 503 mm |
| Тегло (kg) | 8.610 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
