Кутии
Кутия ASUS ProArt PA602 Tempered Glass ARGB Black, Full-Tower
243.00 €
/ 475.27 лв.
Спечели 243 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 47350
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90DC00J0-B09000 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX Mini-DTX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8+2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 2.5" 4 x 2.5"/3.5" Combo Bay |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 450 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 190 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 240/280/360/420mm |
| Цвят | Черен |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
