Кутии
Кутия ASUS ProArt PA602 Wood Edition
257.00 €
/ 502.65 лв.
Спечели 257 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 53796
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Формат | Micro ATX ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Разширителни слотове | 8+2 |
| Брой 5.25" гнезда | 4 x 2.5"/3.5" 4 x 2.5" |
| I/O портове | 1 x HD Audio 1 x USB-C 2 x USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 190 mm |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
