Кутии
Кутия ASUS ROG HYPERION BTF Edition Full Tower - 90DC00F0-B39020
466.00 €
/ 911.42 лв.
Спечели 466 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 55736
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90DC00F0-B39020 |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | Пр.панел: 3 x 140mm Зад.панел: 1 x 140mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 9+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 5 x 2.5" 2 x 2.5"/3.5" Combo Bay |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 460 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 240 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред |
| Цвят | Черен |
| Размери | 268 x 639 x 659 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
