Кутии
Кутия ASUS ROG Hyperion White GR701 EATX Full-Tower ARGB
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
441.00 €
/ 862.52 лв.
Спечели 441 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 43647
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | Пр.панел: 3 x 140mm Зад.панел: 1 x 140mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 9+3(Vertical Slots) |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5", 2 x 2.5" 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 460 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 240 mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Пр.Панел: 120~420mm Гор.Панел: 120~420mm, Стр.Панел: 120~360mm Заден Панел: 120~140mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 591 x 565 x 250 |
| Тегло (kg) | 20.8 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
