Кутии
Кутия ASUS ROG Strix Helios II EATX Mid-Tower White - 90DC00W3-B39000
362.00 €
/ 708.01 лв.
Спечели 362 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 65664
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | Пр.панел: 3 x 140mm Зад.панел: 1 x 140mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8+2 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 2.5" 2 x 2.5"/3.5" Combo Bay |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 4 x USB 3.0 1 x HD Audio 2 x USB Type-C |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 450 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Пр.Панел: 120/240/280/360/420mm Гор.Панел: 120/240/280/360mm Зад.Панел: 140mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 250 x 565 x 591 mm |
| Тегло (kg) | 18 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
