Кутии
Кутия ASUS TUF Gaming GT301 АRGB
НАЙ-ПРОДАВАН
96.00 €
/ 187.76 лв.
Спечели 96 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12038
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | TUF Gaming GT301 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр.панел: 3 x 120mm / 2 x 140mm Горен панел: 3 x 120mm Зад.панел: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Пр.панел: 3 x 120mm ARGB, Зад.панел: 1 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5’’ или 2.5’’, 2 x 2.5’’ |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen1 1 x HD Audio 1 x RGB Controller |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120 mm, 140 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm Отзад: 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 426 x 214 x 482 mm |
| Тегло (kg) | 7.24 |
| Материали | Steel, Plastic, Tempered Glass |
| RGB | Да |
| Други | 1 x Поставка за слушалки |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
