Кутии
Кутия ASUS TUF GAMING GT302 TG ARGB White Case - 90DC00I3-B19000
157.00 €
/ 307.07 лв.
Спечели 157 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 47571
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90DC00I3-B19000 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 140 mm Отгоре: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 4 140 mm PWM ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x headphone / Microphone 2 x USB 3.2 Gen1 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | до 407 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 140 mm, 280 mm Отгоре: 120 mm, 140 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm Отзад: 120 mm, 140 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 235 x 520 x 485 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
