Кутии
Кутия be quiet! Dark Base 701 White - BGW59
270.00 €
/ 528.07 лв.
Спечели 270 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46921
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BGW59 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 140 / 3 x 120 mm Отгоре: 3 x 140 / 3 x 120 mm Отзад: 1 x 140 / 1 x 120 mm Отдолу: 1 x 140 / 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 Silent Wings 4 140mm PWM |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 415 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 565 x 249 x 523 |
| RGB | Да |
| Други | PWM and ARGB Hub for up to 8 PWM fans and 2 ARGB components |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
