Кутии
Кутия be quiet! Dark Base Pro 901 Black Case EATX - BGW50
361.00 €
/ 706.05 лв.
Спечели 361 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40341
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX XL ATX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 / 3 x 140 mm Отгоре: 3 x 120 / 3 x 140 mm Отзад: 1 x 120 / 1 x 140 Отдолу: 1 x 120 / 1 x 140 mm Отстрани: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 Silent Wings 4 140 mm PWM |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 7 x 3.5" 16 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 4 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 Fan speed control |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 370 mm With out HDD cage: 495 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120 / 240 / 280 / 360 / 420 mm Отзад: 120 / 140 mm Отгоре: 120 / 240 / 360 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 604 x 254 x 539 mm |
| Тегло (kg) | 16.3 kg. |
| RGB | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
