Кутии
Кутия be quiet! LIGHT BASE 500 Black Case ATX
121.00 €
/ 236.66 лв.
Спечели 121 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61594
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 3 x 120 mm Side: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 432 x 305 x 436 mm |
| Тегло (kg) | 10.91 kg |
| RGB | Не |
| Други | Fans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor 4 preinstalled Pure Wings 3 120mm PWM f ans for extraordinary airflow Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPU Spacious design for radiators up to 360mm, an ATX motherboard, 2 HDDs and SSDs at the same time |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
