Кутии
Кутия be quiet! LIGHT BASE 500 LX Black Case ATX - BGW85
146.00 €
/ 285.55 лв.
Спечели 146 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61593
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Side: 3 x120 mm Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 432 x 305 x 436 mm |
| Тегло (kg) | 10.95 kg |
| RGB | Да |
| Други | 4 preinstalled Light Wings LX 120mm PWM fans for extraordinary airflow and impressive illumination ARGB controller button and ARGB fan hub Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPU Dust filters in the side and the bottom Fans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor Spacious design for radiators up to 360mm, and ATX motherboards |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
