Кутии
Кутия be quiet! LIGHT BASE 600 DX White ATX Case - BGW66
НАЙ-ПРОДАВАН
169.00 €
/ 330.54 лв.
Спечели 169 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51233
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 2 x 140 / 3 x 120 mm Side: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 2 x 140 / 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 450 x 305 x 455 mm |
| RGB | Да |
| Други | Impressive illumination from every angle with a massive ARGB LED strip Can be switched to inverted or horizontal layout in literal seconds thanks to intuitive handling Spacious design for up to two 360mm radiators at the same time and an ATX motherboard Support for motherboards with backside connector design 2 ARGB and fan hubs with 12 connectors in total |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
