Кутии
Кутия be quiet! LIGHT BASE 600 LX Black ATX Case - BGW67
194.00 €
/ 379.43 лв.
Спечели 194 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50998
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BGW67 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 2 x 140 / 3 x 120 mm Side: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 2 x 140 / 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Side: 3 x Light Wings LX Reversed 120mm PWM Rear: 1 x Light Wings LX 120mm PWM |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 450 x 305 x 455 mm |
| RGB | Да |
| Други | Fully windowed front and side panel for a stunning panoramic view on all your PC components Impressive illumination from every angle with a massive ARGB LED strip 4 Light Wings LX 120mm PWM fans for high airflow and quiet operation Spacious design for up to two 360mm radiators at the same time and an ATX motherboard |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
