Кутии
Кутия be quiet! LIGHT BASE 900 DX White Case EATX - BGW70
202.00 €
/ 395.08 лв.
Спечели 202 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50995
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BGW70 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX XL ATX |
| Форм фактор | Full Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 140 / 3 x 120 mm Side 3 x 140 / 3 x 120 mm Bottom: 3 x 140 mm / 3 x 120 mm Rear: 1 x 140 / 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 495 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 225mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 420 mm - Отдолу 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 532 x 327 x 484 mm |
| RGB | Да |
| Други | Fully windowed front and side panel for a stunning panoramic view on all your PC components Impressive illumination from every angle with a massive ARGB LED strip Can be switched to inverted or horizontal layout in literal seconds thanks to intuitive handling Extra spacious design for up to two 420mm radiators at the same time and an E-ATX motherboard For easy installation of radiators and fans outside of the case, the brackets in the top and bottom can be removed quickly 2 ARGB and fan hubs with 12 connectors in total |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
