Кутии
Кутия be quiet! Pure Base 501 DX Black Case ATX - BGW76
127.00 €
/ 248.39 лв.
Спечели 127 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 54642
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BGW76 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 2 x 140 mm / 2 x 120 mm Front: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm Rear: 1 x 140 mm / 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: Pure Wings 3 140mm PWM x 1 Rear: Pure Wings 3 140mm PWM x 1 Top: Pure Wings 3 140mm PWM x 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 178 mm |
| Макс. размер видеокарта | до 368 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 450 x 231 x 463 mm |
| Тегло (kg) | 7.8 kg |
| RGB | Да |
| Други | High airflow intake front panel and top cover for maximum performance 3 preinstalled Pure Wings 3 140mm PWM fans for extraordinary air pressure Dynamic case front design with elegant ARGB lighting inside and outside of the case Optional vertical graphics card installation USB 3.2 Gen. 2 Type C for best connectivity |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
