Кутии
Кутия be quiet! Pure Base 600 Window Black - BGW21
120.00 €
/ 234.70 лв.
Спечели 120 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35566
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BGW21 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 3 x 120 / 2 x 140 mm Отпред: 2 x 120 / 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 8 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 5.25" |
| I/O портове | 1 (3.5 мм жак) 2 x USB 3.2 Gen. 1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 425 mm HDD cage installed (mm): 280 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 210 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: 120 / 240 / 360 mm Отпред: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 492 x 220 x 445 mm |
| Тегло (kg) | 8.45 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
