Кутии
Кутия be quiet! Shadow Base 800 Black Case EATX - BGW60
НАЙ-ПРОДАВАН
166.00 €
/ 324.67 лв.
Спечели 166 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40383
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BGW60 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 / 3 x 140 mm Отзад: 1 x 140 / 1 x 120 mm Отгоре: 3 x 120 / 3 x 140 mm Отдолу: 1 x 140 / 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 Pure Wings 3 140mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5" 8 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 430 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 1 x 120 / 240 / 280 / 360 / 420 mm Отгоре: 1 x 120 / 240 / 280 / 360 / 420 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 550 x 247 x 522 mm |
| Тегло (kg) | 11.7 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
