Кутии
Кутия be quiet! Silent Base 802 Black - BG039
203.00 €
/ 397.03 лв.
Спечели 203 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 22352
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BG039 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 120mm x 3 / 140mm x 3 Отгоре: 120mm x 3 / 140mm x 3 Отзад: 120mm x 1 / 140mm x 1 Долу: 120mm x 1 / 140mm x 1 |
| Включени вентилатори | Отпред: 2x Pure Wings 2 140mm Отзад: 1x Pure Wings 2 140mm |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 9 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5" 7 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2x USB 3.2 Gen.1 1x USB 3.2 Gen.2 Type C 1x 4-step Fan Controller Mic + Audio Power button |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 287mm, 432mm (без клетка за HDD) |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 288 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 / 420 mm Отгоре: 120 / 240 / 360 mm Отзад: 120 / 140 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 539 x 245 x 507 mm |
| Тегло (kg) | 13.2 |
| Материали | Tempered glass side panel, Steel, ABS plastic |
| RGB | Не |
| Други | Филтри за прах |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
