Кутии
Кутия BitFenix Dawn TG
83.00 €
/ 162.33 лв.
Спечели 83 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18934
Купи на изплащане
| Производител | BitFenix |
| Продуктов код | BFC-DAW-500-KKGSK-RP |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Fan mounts(Front): 3 x 120mm or 2 x 140mm Fan mounts(Top): 2 x 120mm or 2 x 140mm Fan mounts(Rear): 1 x 120mm Fan mounts(Bottom): 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Пр.панел: 2 x 120mm Зад.панел: 1 x 120mm RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5" 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 Audio IO USB 3.1 Gen 2 Type-C x1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Radiator Support(Front): 240mm x 1/ 280mm x 1/ 360mm x 1(Thickness up to 35mm/ width up to 141mm) Radiator Support(Top): 240mm x 1 /280mm x 1 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 20 x 485.5 x 449 mm |
| Тегло (kg) | 9.7 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
