Кутии
Кутия BitFenix ENSO Mesh 4ARGB Black
86.00 €
/ 168.20 лв.
Спечели 86 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 26410
Купи на изплащане
| Производител | BitFenix |
| Продуктов код | BFC-ESM-150-KKWGK-4A |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 2 x 140mm or 3 x 120mm Отгоре: 2 x 120mm Отзад: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Отпред: 1 x 120mm Fan (Black) Отзад: 1 x 120mm Fan (Static RGB) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0, 1 x HD Audio/Mic |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm, до 200mm (без HDD клетка) |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 489 x 456 mm |
| Тегло (kg) | 8.5 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
