Кутии
Кутия BitFenix Prodigy M2022 ARGB Black Mini Tower
108.39 €
/ 211.99 лв.
Спечели 108 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 33882
Купи на изплащане
| Производител | BitFenix |
| Продуктов код | BFC-PM2-300-KKGSK-3A |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 1 x 120 mm or 2 x 60 mm Отгоре: 2 x 120 mm or 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x Audio IO 1 x USB Type-C (USB 3.1 Gen 2) |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 339 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: 280/240/120 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 250 x 404 x 359 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
