Кутии
Кутия Bitfenix Tracery ARGB White
91.27 €
/ 178.51 лв.
Спечели 91 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 33888
Купи на изплащане
| Производител | BitFenix |
| Продуктов код | BFC-TRA-500-WWG-3W1A |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120mm or 3 x 140mm Отгоре: 3 x 120mm or 3 x 140mm Отзад: 1 x 120mm or 1 x 140mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7+3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5" 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x USB Type-C x 1 Audio |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 240mm /280mm/360mm Отгоре: 240mm /280mm/360mm Отзад: 120mm/140mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 225 x 494 x 475 mm |
| Тегло (kg) | 8.3 kg. |
| Материали | Steel, Plastic, Tempered Glass |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
