Кутии
Кутия Chieftec Apex - GA-01B-TG-OP
84.15 €
/ 164.58 лв.
Спечели 84 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64459
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | Front: up to 420 mm; Top: up to 360 mm |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 2 x 140 mm Rear: 1 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm or 1 x 140 mm PSU Cover : 2 x 120 mm Side: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Front: 3 x 120 mm A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | 3 x 3.5'' |
| I/O портове | USB3.2 Gen2 Type C, 2 x USB3.0 , Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, RGB Mode Button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: up to 420 mm Top: up to 360 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 465 x 230 x 495 mm |
| Тегло (kg) | 8.00 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
