Кутии
Кутия Chieftec Hawk TG - AL-02B-TG-OP
51.85 €
/ 101.41 лв.
Спечели 51 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64446
Купи на изплащане
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | AL-02B-TG-OP |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm or 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | 2 x USB3.0 Gen 1, 1 x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-in |
| Макс. размер охладител | 166 mm |
| Макс. размер видеокарта | 349 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 240 mm Rear: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 450 x 202 x 435 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
