Кутии
Кутия Chieftec Hunter II - GS-02B-OP
65.45 €
/ 128.01 лв.
Спечели 65 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64447
Купи на изплащане
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | GS-02B-OP |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 2 x 140 mm or 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 2 x 140 mm or 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Front: 3 x 120 mm A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x Type-C, 1 x USB3.1 Gen 1, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, RGB Brightness Button, RGB Modes Button |
| Макс. размер охладител | 200 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 360 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 408 x 464 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
