Кутии
Кутия Chieftec Hunter III - GS-03B-OP
68.00 €
/ 133.00 лв.
Спечели 68 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64448
Купи на изплащане
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | GS-03B-OP |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm or 3 x 140 mm Top: 3 x 120 mm or 3 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm or 1 x 140 mm Side: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Front: 3 x 120 mm A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.2 Gen2 Type C, 2 USB3.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| Макс. размер охладител | 178 mm |
| Макс. размер видеокарта | 425 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: Up to 360 mm Top: Up to 360 mm Rear: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 440 x 238 x 450 мм |
| Тегло (kg) | 8.06 кг |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
