Кутии
Кутия Chieftec Mesh Chassis - CS-12B-300
75.65 €
/ 147.96 лв.
Спечели 75 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64450
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | CS-12B-300 |
| Формат | Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 1 x 80 mm fan |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 2x USB2.0, Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 356 x 102 x 338 mm |
| Тегло (kg) | 4.75 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
