Кутии
Кутия Chieftec Pro Midi Q - AS-02B-OP
40.80 €
/ 79.80 лв.
Спечели 40 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64452
Купи на изплащане
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | AS-02B-OP |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: up to 140 mm Top: up to 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Rear: 1 x 120 mm |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB Type C; 1 x USB 3.0; 2 x USB 2.0; Audio-out (AZALIA / HD-Audio); Mic-In |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: up to 360 mm Top: up to 280 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 215 mm x 390 mm x 485 mm |
| Тегло (kg) | 5.30 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!