Кутии
Кутия Chieftec UNI Chassis - BX-10B-OP
53.55 €
/ 104.73 лв.
Спечели 53 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64454
Купи на изплащане
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | BX-10B-OP |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 3 x 120 mm or 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 2 x 120 mm or 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Rear: 1 x 120 mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB3.2 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, Audio-Out/Mic-In |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 415 x 204 x 325 mm |
| Тегло (kg) | 4.78 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
