Кутии
Кутия Chieftec Visio White - GM-30W-TG-OP
92.65 €
/ 181.21 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64720
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | GM-30W-TG-OP |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 3 x 120 mm or 2 x 140 mm, Top: 3 x 120 mm or 2 x 140 mm fans, Rear: 1 x 120 mm or 1 x 140 mm Side: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Bottom: 3 x 120 mm A-RGB Rear: 1 x 120 mm A-RGB Side: 2 x 120 mm A-RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB3.2 Gen2 Type-C, 2 USB3.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Bottom: up to 360 mm Top: up to 360 mm Side: 240 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 430 x 295 x 390 mm |
| Тегло (kg) | 7.30 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
