Кутии
Кутия Chieftec Vista - GT-01B-OP
55.25 €
/ 108.06 лв.
Спечели 55 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64457
Купи на изплащане
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | GT-01B-OP |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Top: up to 140 mm Side: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Rear: 1 x 120 mm A-RGB fan pre-installed |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 USB Type C, 1 USB3.0, 1 USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, RGB Mode Button |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Rear: up to 120 mm Top: up to 360 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 212 x 425 x 492 mm |
| Тегло (kg) | 5.74 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
