Кутии
Кутия Chieftec Workstation Chassis - CW-01B-OP
88.40 €
/ 172.90 лв.
Спечели 88 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64458
| Производител | Chieftec |
| Продуктов код | CW-01B-OP |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 2 x 120 mm / 140 mm Bottom: 1 x 120 mm or 140 mm fan (depending on PSU length) |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 7 x 3.5" 7 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 3 х 5,25'' |
| I/O портове | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 270 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: up to 280 mm (use of 280 mm radiator blocks first ODD drive) |
| Цвят | Черен |
| Размери | 490 x 210 x 471 mm |
| Тегло (kg) | 6.80 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
