Кутии
Кутия Cooler Master HAF 500 White - H500-WGNN-S00
124.00 €
/ 242.52 лв.
Спечели 124 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 28749
Купи на изплащане
| Производител | Cooler Master |
| Продуктов код | H500-WGNN-S00 |
| Формат | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Горен панел: 3 x 120mm, 2 x 140mm, 2 x 200mm Преден панел: 3 x 120mm, 2 x 140mm, 2 x 200mm Заден панел: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1 x AUDIO JACK 1 X Reset/ARGB Button |
| Макс. размер охладител | 167 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Бял |
| Размери | 516 x 224 x 510 mm |
| Материали | Steel, Mesh, Platic |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
