Кутии
Кутия Cooler Master TD500 Max + 850W Gold + 360 AIO Cooler
372.00 €
/ 727.57 лв.
Спечели 372 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55413
Купи на изплащане
| Производител | Cooler Master |
| Продуктов код | TD500V2-MGNN85-SL0 |
| Формат | ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB-C 3.2 Gen2 2 x USB-A 3.2 Gen1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | 850 W |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 120/240/280/360mm Пр.Панел: 120/240/280/360mm Зад.Панел: 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 499 x 210 x 500 mm |
| Тегло (kg) | 11 |
| RGB | Да |
| Други | Воден охладител ML360 Atmos MAX + AIO Mobius120P ARGB Вентилатори |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
