Кутии
Кутия CoolerMaster MasterFrame 600 - Silver
192.00 €
/ 375.52 лв.
Спечели 192 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 66938
Купи на изплащане
| Производител | Cooler Master |
| Формат | Extended ATX SSI-CEB Micro ATX ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 / 2 x 200 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 140 / 2 x 200 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 2.5"/3.5" 3 x 2.5" |
| I/O портове | ARGB Hub 1 x HD Audio 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 480 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 235 mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 120/240/280/360/420mm Зад.Панел: 120mm Пр.Панел: 120/240/280/360/420mm |
| Цвят | Сребрист |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
