Кутии
Кутия COUGAR AIRFACE PURE PRO Mid-Tower ATX Case - CGR-2GA5W-P
45.00 €
/ 88.01 лв.
Спечели 45 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 56600
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-2GA5W-P |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120mm x 3 / 140mm x 3 Top: 120mm x 2 / 140mm x 2 PSU Shroud: 120mm x 2 Rear: 120mm x 1 / 140mm x 1 |
| Включени вентилатори | 4 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.2 Gen 2 Type-C x1 USB 3.0 Type-A x 2 4 Pole Headset Audio Jack x 1 RGB Button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 240mm / 140mm / 120mm Top: 240mm / 120mm (When installing the top radiator, the RAM height limitation is 43mm.) Rear: 140mm / 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 220 x 460 x 375 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!