Кутии
Кутия COUGAR Archon 2 Mesh RGB White Mid-Tower Case - CG385CC500002
НАЙ-ПРОДАВАН
45.00 €
/ 88.01 лв.
Спечели 45 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37087
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CG385CC500002 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 120mm x 3 / 140mm x 2 (120mm ARGB fan x 3 pre-installed) Отгоре: 120mm x 2 / 140mm x 2 Отзад: 120mm x 1 |
| Включени вентилатори | 3 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 315 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm Отгоре: 240mm / 120mm Отзад: 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 210 x 470 x 380 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!