Кутии
Кутия COUGAR CFV235 Mesh Vision Mid Tower Black Case, LCD DIsplay - CGR-2DA4W-MV
171.00 €
/ 334.45 лв.
Спечели 171 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 62447
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-2DA4W-MV |
| Формат | Mini ITX Micro ATX SSI-CEB ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отзад: 1x 120 мм Отпред: 2x 160 мм Отстрани: 2x 120 мм Отдолу: 3x 120 мм Отгоре: 3x 120 / 140 мм |
| Включени вентилатори | Отзад: 1x 120 мм ARGB Отдолу: 3x 120 мм ARGB Отпред: 2x 160 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x 3.5мм комбо жак; 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C; 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отзад: 1x 120 мм Отстрани: 1x 120 / 140 / 240 / 280 / 360 мм |
| Цвят | Бял |
| Размери | 235 x 493 x 460 мм |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
