Кутии
Кутия COUGAR DUOFACE PRO RGB Black Mid-Tower
74.00 €
/ 144.73 лв.
Спечели 74 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 37106
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CG385AD100001 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 120mm x 3 / 140mm x 2 Отгоре: 120mm x 3 / 140mm x 2 Над захранването: 120mm x 2 Отзад: 120mm x 1 / 140mm x 1 |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 10 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x Type C Gen 2 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x 4 Pole Headset Audio Jack 1 x RGB Button |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 390 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 360mm / 280mm / 240 mm / 140 mm / 120mm Отгоре: 360mm / 280mm / 240 mm / 140 mm / 120mm Отзад: 140 mm / 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 240 x 496 x 465 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
